Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 856 komentarzy

Kolejność wydarzeń w dniach ostatnich.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie jest to cała kolejność wydarzeń w dniach ostatnich tylko wycinek z całości.

(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:
(7) Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.
(8) A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.
(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,
(10) to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.
(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.
Apokalipsa 14.

 

Pierwszym wydarzeniem w tym fragmencie jest opis anioła „lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem: Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.”
Wniosek - w dniach ostatnich anioł lub aniołowie będą głosić ewangelię wszystkim ludziom na świecie i każdy człowiek na ziemi będzie mógł dostąpić zbawienia.

Następnym wydarzeniem które nastąpi to „A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.”
W wyszukiwarkę proszę wpisać hasło - wielki Babilon – wtedy pokaże się mnóstwo ciekawych artykułów na temat wielkiego Babilonu.

Ostatnim wydarzeniem z tego wycinka będzie „ A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.”

Wynika z niego, że zanim bestia z 13 rozdziału Biblii zacznie żądać od ludzi czci dla siebie i swojego posągu oraz zacznie „rozdawać” swoje znamię to wcześniej anioł będzie informował o konsekwencjach takiego czynu. Pan Bóg od dawien dawna przestrzegał żeby nie oddawać czci posągom i jak widać w dniach ostatnich niektórzy będą dalej kłaniać się posągom, dlatego między innymi będzie ta przestroga od anioła.

Sumując mamy:
1) Głoszenie Ewangelii przez anioła.
2) Upadek wielkiego Babilonu / nierządnicy.
3) Anioł głosi ostrzeżenie przed oddawaniem czci bestii i jej posągowi oraz przed przyjmowaniem znamienia bestii na rękę lub czoło.

Proszę nie brać tych moich wyjaśnień za pewne są one tylko moją interpretacją Biblii.

KOMENTARZE

 • slapek
  Jak myślisz, kim według Ciebie jest wielki babilon/nierządnica ?
 • @Adamus... 15:39:10
  Wyjaśnienie znajduje się w Księdze Objawienia, to ogólnoświatowe imperium religii fałszywej. Co ciekawe, Watykan sam daje wyraźnie do zrozumienia, że właśnie tonie. Wystarczy rozumieć znaki
 • @Adamus... 15:39:10
  Księdze Izajasza mam takie prorocze słowa o wielkim Babilonie / nierządnicy.

  (1) Zstąp i usiądź w prochu, panno, córko babilońska! Usiądź na ziemi, a nie na tronie, córko chaldejska, gdyż już nie będą cię nazywali milutką i pieszczotką.
  (2) Weź się do żaren i miel mąkę, odkryj swoją zasłonę, podnieś suknię, obnaż łydki, brnij przez płynące wody,
  (3) Niech twoja nagość będzie odkryta i twoja hańba widoczna! Pomszczę się i nikogo nie będę oszczędzał -
  (4) Tak mówi nasz Odkupiciel - jego imię Pan Zastępów, Święty Izraelski.
  (5) Usiądź w milczeniu i wejdź do ciemności, córko chaldejska, gdyż już nie będą cię nazywali panią królestw!
  (6) Byłem prowokowany przez mój lud; znieważyliście swoje dziedzictwo i wydałem ich w twoją moc, lecz ty nie okazałaś im litości, nawet starców obciążyłaś swoim bardzo ciężkim jarzmem.
  (7) I powiedziałaś: Na wieki będę i zawsze pozostanę panią. Nie brałaś tego do serca i nie pamiętałaś o tym, jak się to skończy.
  (8) Lecz teraz słuchaj tego, rozkosznico, która tak bezpieczna się czujesz i która mówisz w swoim sercu: Ja jestem i nie ma żadnej innej, nie pozostanę wdową i nie doznam bezdzietności!
  (9) Spadną na ciebie te dwa nieszczęścia, znienacka w jednym dniu: bezdzietność i wdowieństwo spadną na ciebie w całej pełni mimo wielu twoich czarów, mimo bardzo licznych twoich zaklęć.
  (10) A tak czułaś się bezpieczna w swej złości, mówiłaś: Nikt mnie nie widzi. Twoja mądrość i twoja wiedza skłoniły cię do odstępstwa, tak że myślałaś sobie: Ja jestem i nie ma żadnej innej.
  (11) Lecz przyjdzie na ciebie nieszczęście, od którego nie będziesz umiała się odżegnać, i spadnie na ciebie klęska, której nie potrafisz odwrócić, i niespodzianie zaskoczy cię zagłada, której nie przeczuwasz.
  (12) Wystąp ze swoimi zaklęciami i z licznymi swoimi czarami, którymi gorliwie się zajmowałaś od swojej młodości, może potrafisz pomóc, może wzbudzisz postrach.
  (13) Utrudziłaś się mnóstwem swoich zamysłów. Niech wystąpią i niech ci pomogą badacze firmamentu niebios, oglądacze gwiazd, którzy co miesiąc ogłaszają, co ma cię spotkać.
  (14) Patrzcie, są oni jak ściernie, które pochłania ogień, nie potrafią uratować swojego życia z płomieni - to nie jest żar węgli do ogrzewania ani ognisko, by dokoła niego siedzieć.
  (15) Tak będzie u ciebie z twoimi czarownikami, z którymi się zadawałaś od młodości swojej: każdy zatacza się w swoją stronę, tobie zaś nikt nie pomoże.
  Izajasz 47
 • @Adamus... 15:39:10
  Zobacz poniższy mój krótki film który odpowiada na Twoje pytanie.
  https://www.youtube.com/watch?v=t1gTdiD0jAo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930